OFROJME AMBJENT BIZNESI PER SHITJE NE ASTIR! Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Ofrojme ambjent biznesi per shitje ne Astir.Ambjenti eshte buze rruge dhe disponon te gjitha produktet si ne foto.
Biznesi shitet me te gjitha produktet,gjithashtu ne momentin e shitjes do ti shtohen ekstra disa produkte me teper.
biznesi shitet 16.000 mije euro dhe qera mujore 300 euro.Ka nje xhiro te kenaqshme mujore dhe fitimprures.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA412
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës