TEK ZOGU I ZI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Për Shitje

188,000 €

Përshkrimi

Tek Zogu I Zi ndertimi i ri i cili po i jep një hov të rëndësishëm zhvillimi përmes larmishmërisë së fuksioneve si:Apartamente,Dyqane,Zyra. Stili arkitektonik i realizuar në të tre volumet e kesaj godine e bën atë të ketë një pamje madhështore , dhe identifikuese si një godinë banimi e cila ofron kushte dhe cilësinë më të lartë të banimit.Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje .Apartamenti ka nje siperfaqje prej 117m2 bruto nga te cilat 98,7m2 neto dhe 18,3m2 te perbashketa .Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon se bashku me kuzhinen dhe ne dy dhomat e gjumit. Ndodhet ne katin e trete te nje godine 8 -te kateshe dhe ne ndertim e siper aktualisht ne fazen e perfundimit te karrabinas .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692055138

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA24
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: fab-alan.under_construction
  • Cmimi: 188,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 117 m2
  • Kati: 3