NE PLAZH ,DURRES, PJESERISHT ME PAMJE NGA DETI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! Shitur

60,000 €

Përshkrimi

Ne plazh ,Durres ,ofrojme super apartament 1+1 per shitje !Apartamenti ndodhet prane hotel GJERMANISE .ne nje zone shume te preferuar si per banim ashtu edhe per pushime pasi ndodhet shume prane detit dhe sherbimeve qe ofrohen ne zone per te pasur nje jetese sa me komode.Apartamenti qe disponojme ka nje sipërfaqje totale prej 65 m2 ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mire administruar me ashensor .Organizimi:• Ambient ndenjie.• Ambient gatimi.• 1 Dhome gjumi.• 1 Tualet.• 1 Ballkon.Cilësime të tjera:• I Mobiluar• Ashensor• Punime cilësore.• Kubature e rregullt.• Totalisht i investuar.• ME HIPOTEK .Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692055138.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA2
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 60,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 65 m2
  • Kati: 4