TEK RRUGA JORDAN MISJA APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE Për Shitje

156,380 €

Përshkrimi

Apartament 2+1+2 per shitje ne rrugen Jordan Misja . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te kerkuara si per banim edhe per investim ,pasi ofron shume facilitete si institucione te ndryshme ,arsimore dhe kulturore ,per te pasur nje jetese sa me komode .Apartamenti eshte nen ndertim te nje kompleksi me nje ndertim shume cilesor • Bosh• Me ashensor• Kubaturë e rregullt.• Vetrata termike dopio xham• Parket,pllake sipas zgjedhjes se klientit• Sistem chiller/multisplit• Sistem multi strade• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve• Fasade e ventiluar.Apartamenti eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ka nje siperfaqje prej 111,7m2 bruto dhe 93.7m2 dhe 18 m2 te perbashketa .Ndodhet ne katin e 4 -te .te nje pallati 9 katesh .Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692055138

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA3
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: fab-alan.under_construction
  • Cmimi: 156,380 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 112 m2
  • Kati: 4