APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ASTIR TEK OSLO! Për Shitje

96,000 €

Përshkrimi

Ofrojme apartament 1+1 per shitje me cmim okazion tek Oslo ne Astir.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe 73 m2.Organizohet nga nje koridor shperndares,nje dhome ndenje,nje kuzhine,nje dhoma gjumi dhe nje tualet.Ka drejtim jug-lindje dhe eshte nje mundesi shume e mire per te bere nje jetese sa me komode dhe cilesore.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA411
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 96,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 73 m2
  • Kati: 3