SHITET TOKË NË BYPASS-in e TRAGJASIT. Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

SHITET TOKË NË BYPASS-in e TRAGJASIT.

✅ Sipërfaqe totale 8000 m2
✅ Çertifikatë Pronësi
✅ Lloji i pasurisë: Arë.
✅ Çmimi 60 EURO/ m2 .
Toka ndodhet në një pozicion tepër strategjik dhe të zhvilluar.

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ne nr.0692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA413
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës