AMBJENT BIZNESI PER QERA TEK RRUGA E DURRESIT! Për Qira

800 € /Muaj

Përshkrimi

Ambjent biznesi me qera.Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore tek rruda e dibres.Vendodhje perfekte per biznes,me nje levizshmeri te larte kembesoresh dhe nje nga zonat me te zhvilluara te qytetit.
Siperfaqja e brendshme eshte 35 m2.Eshte i pershtatshem gjithashtu edhe per dyqan.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.0692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA410
  • Lloji i Pronës: Studio
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: 800 €