DURRES ,PLAZH TEK RROTA E KUQE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! Për Shitje

65,000 €

Përshkrimi

Ne Durres ne zonen e plazhit ,tek Rrota e kuqe ofrojme super apartament 1+1 per shitje !Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar si per banim ashtu edhe per investim pasi ndodhet shume prane detit dhe sherbimeve qe ofrohen ne zone per te pasur nje jetese sa me komode.Apartamenti qe disponojme ka nje sipërfaqje totale prej 58 m2 ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te mire administruar me ashensor .Organizimi:Ambient ndenjie.• Ambient gatimi.• 1 Dhome gjumi.• 1 Tualet.• 1 Ballkon.Cilësime të tjera:• I Mobiluar• Ashensor• Punime cilësore.• Kubature e rregullt.• Totalisht i investuar.• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA409
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 65,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 58 m2
  • Sip. e brendshme: 50 m2
  • Kati: 1