OKAZION! GARSONIERE DHE 1+1 PER SHITJE ME SUPER CMIM NE ASTIR! Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Ofrojme garsoniere dhe apartamente 1+1 per shitje tek Fratari ne Astir me siperfaqe te ndryshme. Apartamentet ndodhen ne kate te ndryshme. Organizohen nga ambienti i gatimit dhe i fjetjes, tualeti dhe ballkoni. Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje mundesi shume e mire investimi ose banimi pas cmimi i ofruar eshte 1150 euro/m2. Zona te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA378
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës