SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE VLORE! Për Shitje

185,000 €

Përshkrimi

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Lungomare te Vlores.Apartamenti ndodhet ne vijen e dyte te rruges ne Lungomare e cila ka nje pamje panoramike te detit.Perfshin nje dhome ndenje,kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje tualet gjithashtu ka kondicjone ,ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensore.Apartamenti eshte i mobiluar me detaje dhe ofron poste parkimi,restorante,lounge dhe shetitoren ne Lungomare.Ka cilesi shume te larte ndertimi sipas standarteve me te mira europiane.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA376
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 185,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 106 m2
  • Kati: 3