APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK FRESKU! Për Shitje

77,000 €

Përshkrimi

Ofrojme apartament 1+1 per shitje siper Restorant Freskut prane Kompleksit Rafaelo. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe i pari banim, dhe ka siperfaqe bruto 71.8 m2 kurse neto 62.8 m2. Organizohet nga nje korridor shperndares, ambienti i ndenjes dhe ai i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Administrimi i pallatit eshte shume i mire. Disponon dokumentacion te rregullt. Aktualisht eshte i dhene me qera.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA369
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 77,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 71.8 m2
  • Sip. e brendshme: 62.8 m2
  • Kati: 1