GARSONIERE PER SHITJE NE VLORE! Për Shitje

53,000 €

Përshkrimi

Shitet garsoniere ne Lungomare.

Prane buzes se detit ne Lungomare shitet garsoniere me siperfaqe totale 33 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim (kati 2 nga toka) te nje objekti 8 katesh.

Garsonierja eshte e pabanuar, shtruar me pllake cilesore dhe organizohet ne nje dhome (ndenje/fjetje) me ambient gatimi dhe nje tualet (lavaman, wc, bide dhe pllake dushi). Fale pozicionit te saj prane bregdetit. Garsonierja eshte shume e pershtatshme per investim pasi edhe shume apartamente ne pallat kerkohen per turizem.Apartamenti eshte i pamobiluar.Objekti eshte i pajisur me furnizim me uje dhe drita 24 ore, ashensor, citofon, linje telefonike.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA368
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: 53,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 33 m2
  • Kati: 2