APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK SHKOLLA E BASHKUAR! Për Qira

380 € /Muaj

Përshkrimi

Ofrojme apartament 2+1 per qera tek Shkolla e Bashkuar.Apartamenti organizohet nga nje koridor shperndares qe ndan sallonin,nje kuzhine,dy dhoma gjumi, nje tualet.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe eshte i mobiluar.Apartamenti eshte i sigurt nga administratori i pallatit dhe siguron nje jetese komode dhe cilesi te larte.Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA366
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 380 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 75 m2
  • Kati: 4