APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ASTIR TE VILA L 2! -

145,000 €

Përshkrimi

Ofrojme super apartament 2+1+2 per shitje ne Astir tek Vila L 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, dhe ka siperfaqe 105.35 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe ballkoni. Ofrohet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona eshte zhvilluar shume se fundmi dhe te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA364
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: 145,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 105.35 m2
  • Kati: 5