OFROJME TOKE NE PALASE ME CERTIFIKATE PRONESIE. Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet toke ne Palasë , prona ndodhet me panoram nga deti. pozicioni gjeografik eshte ne zbritje te Palases. Distanca nga deti vij 400 metra dhe ka nje siperfaqe totale prej 80000 m2.
Toka siper eshte e sheshte. Jane te pershtatshme per investim per vila ose hotel.Disponon dokumentacion te rregullt.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PROFA414
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: Listimet e fundit
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës